Bizi Takip edin


info@sardestarim.com

Kalite Anlayışı

Zeytin ve zeytin ürünlerinde kaliteyi belirleyen birçok kriter vardır. Zeytinin anavatan Türkiye’de ürün sunmanın bilincinde olan ve bunun sorumluluğunu yerine getiren Sardes Tarım olarak, ürünlerimizin kalite standartlarını daha fidan halindeki zeytin ağaçlarımızda oluştururuz.

Endemik bitkilerin izolasyonu ve bu bitkilerin ıslahı üzerine çalışan bizler yerel ağaçlarımızın yetiştirilmesi noktasında oldukça dikkatliyiz. Bu yüzden de zeytinlerimizin en doğal ve sağlıklı şekilde üretilmesi için topraktan en ince dala kadar ağaçlarımızın zehirli kimyasallara maruz bırakılmaması konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Gene kimyasal gübreleme işleminden kaçınmakta, dalındaki her bir zeytin tanesine aynı özveriyi vermekteyiz.

En taze tat, koku ve aromayı tüketicilerimize sunabilmek için Ar-Ge çalışmaları yapmaktayız. Ayrıca üretim sistemlerimizi geliştirmek dışında, bilinçli çalışanlar yetiştirmek için de gayret göstermekteyiz. Bunun için düzenli eğitimler ve araştırmalarla çalışanlarımızın konuya olan hakimiyetini pekiştirmekte, Sardes ailesi olarak kendimizi yenileyerek geleceğe güvenle bakabilmekteyiz.